I relaksuar në plazh dhe me syze dielli/ Del fotoja e re e Ervis Martinajt, ja detaji “tronditës” që bie në sy (FOTO)

Fati i Ervis Martinajt ende nuk është zbardhur teksa sipas raportimeve zyrtare vijon ende të hetohet. Deri më tani as prokuroria dhe as policia nuk dinë ose nuk duan të thonë diçka mbi jetën e Ervis Martinajt, i njohur ndryshe edhe si “Mbreti i basteve”. Ndërkohë që nuk dihet asgjë mbi fatin e Martinajt, vazhdimisht… Continue reading I relaksuar në plazh dhe me syze dielli/ Del fotoja e re e Ervis Martinajt, ja detaji “tronditës” që bie në sy (FOTO)

Published
Categorized as DailyTimes

Çfarë kërkoi Ramush Haradinaj tek “njerëzit” e PDK-së?

Figura të reja e të vjetra të Partisë Demokratike të Kosovës janë takuar dhe kanë gosti. Arsye e kësaj feste është ditëlindja e deputetit Elmi Reçica. Megjithatë, në mesin e tyre është parë edhe kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj. Indeksonline raporton se takimi i Haradinajt me anëtarët e PDK-së ka qenë… Continue reading Çfarë kërkoi Ramush Haradinaj tek “njerëzit” e PDK-së?

Published
Categorized as DailyTimes

Pozhari “godet Abdixhikun”, ia publikon deklaratën e 2015-tës për mësuesit: A kemi mu puthë, a kemi mu pshty?

Gazetari Xhevdet Pozhari, është shprehur kritik ndaj kryetarit të Lidhjes Demokratike të Kosovës Lumir Abdixhiku, lidhur me deklaratat për grevën në arsim. Ai ka publikuar një video dhe një deklaratë të Abdixhikut, të vitit 2015, në të cilën i pari i LDK-së i kishte quajtur mësuesit e profesorët “të paditur”. “Nëse takohesh me veten sy… Continue reading Pozhari “godet Abdixhikun”, ia publikon deklaratën e 2015-tës për mësuesit: A kemi mu puthë, a kemi mu pshty?

Published
Categorized as DailyTimes

A mundet dikush me m’kallxu cila pjesë e videos së VV është rrenë?

Lëvizja Vetëvendosje të hënën publikoi një video të përmbledhur me siç i quan ajo “shkatërruesit e shtetit”. “Shkatërruesit e shtetit që nuk duan ta shohin Kosovën mirë për 20 vite kanë qeverisur vendin. Herë vetëm e herë njëri me tjetrin. Formalisht të ndarë në parti të ndryshme por praktikisht në një qëllim: Rreth Kosovës së… Continue reading A mundet dikush me m’kallxu cila pjesë e videos së VV është rrenë?

Published
Categorized as DailyTimes