E DHIMBSHME: KY ËSHTË 2-VJEÇARI QË VDIQ PASI U RRËZUA NGA TRAKTORI (FOTO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Podujevë ku një 2-vjeçar ka humbur jetën pasi aksidentalisht është rrëzuar nga traktori, raporton Gazeta Sinjali.

Burime nga Emergjenca në Podujevë, bëjnë me dije për Sinjalin se fëmija është pranuar në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare të kësaj komune.

Sipas burimeve, fëmija nuk ka mundur të ju bëjë ballë p lagëve dhe si pasojë, ka ndërruar jetë.

Sipas informacioneve te para, dyshohet se rasti ka ndodhur aksidentalisht, derisa femija ka qenë me vëllain në traktor.

Një 2-vjeçar ka humbur jetën pasi aksidentalisht është rrëzuar sot nga traktori, raporton Llapi.info.

V iktima është pranuar në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare të kësaj komune, por që i njëjti nuk ka arritur t’u mbijetojë p lagëve.

Siç ka mësuar Llapi.info, tashmë i ndjeri është Art Kulla nga fshati Katunishtë i Podujevës./Llapi.info

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *