E dhimbshme: Ndërron jetë në moshë të re Abdyl Latifi (FOTO)

Lajm i dhimbshëm ka kapluar dje Kosovën.

Ka ndërruar jetë në moshë të re Abdyl Latifi..

Varrimi i të ndjerit është bërë sot në varrezat e fshatit Majac.

Postimi i plotë:

“Të Allahut jemi dhe vetëm tek Ai do të kthehemi”
Të dashur familjar dhe miq me dhimbje dhe pikëllim të thellë ju njoftojmë se sot ndërroi jetë më i dashuri ynë vëllai Avdyl (Sadik) Latifi . E lusim Allahun Fuqiplotë, që ta shpërblejë me Xhenet.

Qoftë i përjetshëm kujtimi për ty vëlla i dashur.
Varrimi i vëllait tonë bëhet sot ne ora 17:30 ne fshatin Majac.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *