Edona del nga vetja, vesh fustan të hapur deri në këtë vend!!

Edona Llalloshi njihet për zërin e saj unik që ka.
Ajo gjithmonë paraqitet mjaftë elegante dhe e kuruar deri në detajin e saj të fundit, shkruan InfoKosova.

Së fundi Edona ka postuar një fotografi ndryshe nga herëve tjera.

Ajo kishte zbuluar këmbën e cila e rr ez ik onte ta shfaqte pjesën in,,t,i,,m,e./InfoKosova

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *