KUSH ËSHTË BIZNESMENI ME TË CILIN U MARTUA KËNGËTARJA ALBINA KELMENDI? (FOTO)

Biznesmen që merret me sektorin e ndërtimit. Pronar i firmës ndërtimore “Kawa Group”, Valon Vataj është personi që ia ka marrë zemrën këngëtares, Albina Kelmendi.

Albina dhe Valoni tanimë kanë kurorëzuar dashurinë e tyre me martesë.

Këngëtarja e njohur kosovare i jep fund beqarisë – dalin fotot e çiftit

Ishte vet Albina ajo që ndau fotografi në Instagram, e veshur me vello dhe me një mbishkrim të lezetshëm.

“Ti i dhe kuptim jetës sime” ka shkruar Albina në fotografitë bashkë me Valonin.

Menjëherë pasuan komentet me urime nga miqtë dhe ndjekësit e këngëtares.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *